Nasza oferta » Pawilony socjalne dla wysypisk odpadów komunalnych

Charakterystyka techniczna

 1. Konstrukcję kontenera stanowi przestrzenna sztywna rama stalowa z kształtowników zimnogiętych malowana farbami ftalowymi zaprojektowana w sposób, który pozwala na ustawianie kontenerów w układzie piętrowym i umożliwiający wielokrotne przestawianie kontenerów.
 2. Sufit wykonywany jest standardowo z płyty warstwowej PW8/A-100, mocowanej do rusztu metalowego
  Alternatywnie sufit można wykonać z płyty gipsowo-kartonowej GKF o gr. 12.5 mm mocowanej do rusztu metalowego z całkowitym ociepleniem wełną mineralną o gr. 120 mm.
 3. Ściany zewnętrzne wykonane są z płyt warstwowych PW8/A-100. Alternatywnie wykonuje się ściany w systemie szkieletowym na ruszcie stalowym z ociepleniem wełną mineralną o gr. 100, od środka płyta gipsowo-kartonowa o gr. 12,5 mm, od zewnątrz blacha trapezowa powlekana.
 4. Podłogi z płyty wodoodpornej OSB - 3 o gr. 22 mm mocowanej do rusztu stalowego, ocieplenie z wełny mineralnej o gr. 100 mm, od spodu blacha stalowa ocynkowana.
 5. Stolarka otworowa:
  - okna z PCV
  - drzwi zewnętrzne metalowe, ocieplone w kolorze białym, drzwi wewnętrzne płytowe.
  Oferujemy także ślusarkę otworową z aluminium ciepłą lub zimną w dowolnym kolorze.
 6. Kontenery wyposażone są w instalacje wewnętrzne:
  - elektryczną oświetleniową
  - grzewczą z grzejnikami
  - wod.-kan. wg uzgodnienia
 7. Zamawiający we własnym zakresie zabezpiecza:
  - zewnętrzne przyłącza elektryczne i wod. - kan.
  - fundamenty
  - wyposażenie meblowe
 8. Wymiary gabarytowe segmentu kontenerowego:
  - długość 6 020 mm
  - szerokość 2 438 mm
  - wysokość wew. 2 500 mm
  - wysokość zew. 2 910 mm
 9. Transport kontenera.
  Przedsiębiorstwo dysponuje własnym specjalistycznym transportem. Na życzenie dostarczamy kontenery we wskazane miejsce, istnieje możliwość odbioru kontenera własnym transportem.
 10. Posadowienie.
  W zależności od warunków geotechnicznych, kontenery posadawiane są na stopach lub ławach fundamentowych, zamawiający otrzymuje schemat montażowy i wytyczne wykonania fundamentów. Ciężar standardowego kontenera - ok. 2500 kg.
 11. Montaż.
  Przedsiębiorstwo dysponuje wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi, które na życzenie zamawiającego dokonują montażu kontenerów i obiektów. Montaż wykonywany jest przy użyciu dźwigu o udźwigu 6 T.
 12. Zakres stosowania.
  Segmenty kontenerowe produkowane są na indywidualne zamówienie. Można je montować w zestawach parterowych i piętrowych lub w układzie wolnostojącym. Obiekty z kontenerów odpowiadają klasie E lub D odporności ogniowej, w zależności od wersji materiałowej.

Realizujemy zadania inwestycyjne kompleksowo, poczynając od procesu projektowania, poprzez wszystkie niezbędne uzgodnienia, do wybudowania obiektu z odbiorem "pod klucz".Budynek socjalno-wagowy KSWP1
Budynek socjalno-wagowy KSWP2Kontener socjalno-wagowy KSWP3


Kontener socjalno-wagowy KSWP4


Pawilon socjalno-wagowy