Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych "Prebud" spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy to firma prywanta powstała w 1993 roku wyłącznie z polskiego kapitału w wyniku przekształcenia własnościowego Pomorskiego Przedsiębiorstwa Produkcji Elementów Budowlanych, które prowadziło działalność gospodarczą od 1974 roku. Pozwoliło to przenieść posiadane doświadczenie do nowej firmy i uzyskać najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Spółka zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000112164.

Spółka tworzy nowe samodzielne odziały produkcyjne. które łącznie stanowią grupę kapitałową o dużym potencjale produkcyjnym. Wpółpracujemy z zakładami branży instalacji elektrycznej, wod.-kan i wentylacji. Aktualnie spółka zajmuje się produkcją modułów kontenerowych stosowanych do budowy zaplecz socjalnych, obiektów mieszkalnych, handlowych, biurowych. Realizujemy budowy "pod klucz" obiektów na bazie lekkiej konstrukcji metalowej i obudowy z płyt warstwowych takich jak: stołówki, świetlice, szkoły, wykonujemy także hale stalowe z lekką obudową. Uruchomiona została produkcja ślusarki aluminiowej. Spółka prowadzi także usługi budowlano-montażowe szczególnie przy realizacji obiektów z płyt warstwowych.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną, posiadającą uprawnienia do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi. W zakresie działania spółki jest także kompleksowa obsługa projektowa, co w efekcie umożliwa oferowanie przyszłym klientom pełnej obsługi inwestycyjnej. Produkowane obecnie kontenery oraz budowane obiekty, realizowane są w oparciu o własne rozwiązania nieustępujące najnowszym światowym osiągnięciom. Stawiamy na dalszy rozwój firmy. Chcemy doskonalić produkcję, a wciąż inwestując dążymy do utworzenia silnej i stabilnej firmy.

Spółka "PREBUD" jest dobrze osadzona na rynku. Gwarantuje rzetelność w podejściu do klienta, partnerstwo i najwyższą jakość produkowanych wyrobów oraz realizowanych obiektów.

Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe SYSTEM-PREBUD sp. z o.o.
85-846 Bydgoszcz, ul. Równa 1 tel.: (52) 36 32 041, fax: (52) 36 32 041
tel. kom. 507 724 252
e-mail: prebud@prebud.com.pl